Клименко стане міністром внутрішніх справ, а Малюк – головою СБУ, – Арахамія

Малюк Клименко

Стало відомо, що найближчим часом Ігор Клименко може стати міністром внутрішніх справ, а Василь Малюк – головою Служби безпеки України. Зараз вони офіційно вважаються виконуючими обов’язки.

Об этом сообщает Корупция Ру

Про це стало відомо з повідомлення голови фракції "Слуга народу" у ВРУ Давида Арахамії у офіційному Telegram-каналі.

"Очікуємо призначення очільників МВС і СБУ. Кадрові зміни в сфері оборони протягом цього тижня не відбудуться", – написав він.

До цього Арахамія повідомляв, що було прийнято рішення затвердити вже на постійній основі Ігора Клименка та Василя Малюка. Разом з ними повинні були призначити Кирила Буданова на посаду міністра оборони України, а Олексія Резнікова перевести на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості для посилення військово-промислового співробітництва.

Також 6 лютого народна депутатка Мар’яна Безугла повідомила, що змін у керівництві Міноборони та Мінстратегпрому найближчим часом не буде через можливі ризики перед новим "Рамштайном" та через анонсований наступ рф на лінії зіткнення.

Нагадаємо, 5 лютого міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що нічого не знає про переведення на посаду голови Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України. За його словами, якби йому запропонували нову посаду, то він би від неї відмовився.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!

Источник: Роспресс