"Наша головна стара": Сосєдов визвірився на Пугачову, яка назвала росіян рабами, і напророкував їй кінець карʼєри

Читать на русском

"Наша головна стара": Сосєдов визвірився на Пугачову, яка назвала росіян рабами, і напророкував їй кінець карʼєри

Відомий російський журналіст та музичний критик Сергій Сосєдов, який довгі роки працював на українському шоу "Х-Фактор", а зараз корчить з себе "експерта" на пропагандистських каналах, визвірився на співачку Аллу Пугачову. Він назвав зірку естради, яка не підтримує тероризм РФ, "старою, котрій не вистачило мудрості".

Водночас Сосєдов визнав, що захоплювався талантом Примадонни, який, з його слів, раптово зник. "Курник" вони з іншою пропагандисткою Лєрою Кудрявцевою влаштували в ефірі каналу НТВ .

"Мені дуже шкода. Вони втратили орієнтацію в просторі, забули, хто вони, що вони. Вони уявили себе володарями світу. Вони забули, що зробили карʼєру тут, заробили гроші, побудували замки", – висловився Сосєдов про артистів, які відмовилися підтримувати російську агресію проти України.

Розлючені пропагандисти, зокрема, торкнулися і Алли Борисівни, яка багато місяців тому у відповідь на цькування справедливо назвала росіян "рабами".

"Хто це сказав? Наша головна стара, прости Господи. Раби і холопи – ми, а вона – пані така. Це взагалі. Ми її всі боготворили, всі на ній виросли. Вона геніально талановита. Була. Все колись закінчується. Потрібно залишатися людиною, але цього розуміння їй не дано. Мудрості не вистачило", – розкричалися росіяни в ефірі.

Вони заявили, що Пугачову не можна пробачати, але вибір – йти на її концерти чи ні – має зробити народ. Сам Сосєдов вважає, що карʼєри тих зірок, які виїхали, "закінчені".