Ми маємо і будемо й надалі відповідати рф на всі прояви її зла. І ми знищимо це зло, – Зеленський

Picture

Фото: president .gov.ua

Україна своїми успіхами та своїми "Петріотами" буде відповідати росії на всі прояви її зла та зможе знищити його. Про це повідомляє президент України Володимир Зеленський.

У понеділок, 29 травня, "був дуже довгий день, і почався цей день дуже рано для багатьох наших людей. Кілька російських терористичних атак за добу. "шахеди", крилаті ракети, балістичні. Керовані авіабомби. Дякувати нашій ППО", — йдеться у заяві.

Президент зауважив, що лише за один день вдалося врятувати щонайменше сотні життів. За його словами, більшість "шахедів" і ракет збито.

"Але кожна така терористична атака повертає нас і весь світ до очевидного висновку: росія хоче пройти до кінця шляхом зла, тобто до своєї поразки, бо в зла не буває і не може бути іншого кінця, окрім поразки", — сказав президент.

Зеленський підкреслює, що Patriot в руках українців забезпечує стовідсоткове збиття будь-яких російських ракет і від цього терор програє. Для держави-терориста немає більшого приниження, ніж успіхи наших воїнів.

"Власне, нашими успіхами, нашим тиском, нашими "Петріотами" ми маємо і будемо й надалі відповідати росії на всі прояви її зла. І ми знищимо це зло. Ніхто інший у світі не застосовує зброю проти зла ефективніше, ніж українці", — додав Зеленський.

BAGNET нагадує, у москві пролунали вибухи вранці 30 травня.

Підготував: Сергій Дага