Росіяни купили права на колекцію мультфільмів легендарної японської компанії Ghibli

Росіяни купили права на колекцію мультфільмів легендарної японської компанії Ghibli

Покупка відбулася, як стверджує Єлкін, на Каннському кіноринку і йдеться про купівлю усіх ексклюзивних прав на 22 анімаційні стрічки студії GHIBLI режисера Хаяо Міядзаки.

«На цю золоту бібліотеку тепер відкриють SVOD права і ми будемо працювати над планом перевипуску шедеврів, які туди входять. Конкуренція була високою, ми дуже раді, що нам випала честь працювати із цими чудовими картинами».

Нагадаймо, що Костянтин Єлкін також є одним із продюсерів фільму «Фаворитка», який цьогоріч відкривав Каннський кінофестиваль.

Багато українських кінематографістів вже кілька місяців стверджують, що світова кіноіндустрія лише частково відмовилася від співпраці з Росією. Йдеться передусім про вихід з ринку країни-агресорки великих американських компаній як Disney, Sony, Warner Bros., Universal, Paramount, Lionsgate. Щоправда, остання таки нещодавно випустила у російський прокат фільм «Джон Вік 4», посилаючись на умови контракту.

На кіноринках фестивалів європейські та незалежні американські виробники продовжують продавати картини росіянам. Українські продюсери і дистрибьютори пояснюють, що відсутність конкуренції від великих студій робить ринок РФ надзвичайно прибутковим.

Studio Ghibli - відома японська студія, яку у 1985 році заснував мультиплікатор Хаяо Міядзакі. Його роботи мають дуже яскравий стиль, впізнаваність та славляться складністю та інтелектуальністю. Найвідоміші стрічки студії: «Віднесені привидами», «Мандрівний замок», «Наусіка з Долини Вітрів», «Мій сусід Тоторо».