Гра за новими правилами: чому змінюється салон краси «Імперія»

Через що звільняються працівники салону краси «Імперія»? Чому успішний бізнес, в якому за 10 років не було швидкої зміни кадрів, сьогодні шукає нових людей? Кого хочуть бачити власники у себе на роботі? «Перший житомирський» дізнавався про це із перших вуст. Салон краси «Імперія», що на Щорса, працює у Житомирі вже більше 10 років. За цей час сформувалось коло постійних клієнтів, і, відповідно – колектив. Утім, місяць тому в місті з’явились оголошення про пошук нових працівників для салону краси «Імперія» – власники шукають і майстрів, і адміністративний персонал. З чим пов’язані такі різкі зміни і чому люди, які пропрацювали багато років у салоні, змушені шукати нову роботу, ми дізнавались у Олени Крігер.

Олена на роботі із самого ранку. Зустрічаємо її біля ресепшену, вона спілкується із адміністратором та дає настанови. Відразу запитуємо, чи є внутрішній скандал через різку зміну кадрів. Олена заспокоює, що скандалу немає, утім зміни в салоні таки будуть

«За ці роки салон лишився у тому ж стані, в якому був під час відкриття. Тому ми змінюємо концепцію, підхід до роботи, відтак – частина колективу вирішила, що працювати за новими правилами фізично не зможе», - розповідає Олена Крігер.

Що ж передбачає зміна концепції та введення нових правил, із якими не змогла миритись частина колективу? Олена Крігер переконує, що основне завдання салону – це зробити красу доступною кожному. Відтак – змінити підхід до роботи із клієнтами, на яких орієнтований салон.

«Наша цільова аудиторія – це люди, які хочуть бути красивими. Вони мають чітко визначений час для того, щоб прийти у салон і отримати ряд якісних послуг. Тому і підхід до них має бути особливий: клієнту потрібно нагадати про те, що він записаний до майстра, зустріти, працювати з ним часто після закінчення робочого дня, тобто до 20:00. Ми повинні зробити усе, щоб клієнту було комфортно і за часом, і за якістю наданих послуг», - розповідає Олена Крігер.

Також вона додає, що у салоні буде змінюватись цінова політика. «Ми не біжимо за брендами. Надаємо перевагу здоровим натуральним продуктам, які зберігають і фізичне, і духовне здоров’я. Нова цінова політика буде доступна звичайній людині, яка хоче отримати якісну послугу», - додає Олена Крігер.

У «Імперії» лишаться три цінові категорії: середнього рівня, вище середнього та високого. Таким чином житомиряни матимуть вибір у ціні, але завжди будуть впевнені у високій якості надання послуг.

До того ж, в «Імперії» запускають нову систему обліку клієнтів та роботи майстрів, яка поки що працює тільки у кількох салонах столиці. Ця програма обліковує базу даних клієнтів, нараховує майстрам бонуси. Вони дозволять максимально якісно підійди ти кожного клієнта та врахувати його побажання, а майстри в результаті матимуть хороший заробіток, зважаючи на час, проведений із клієнтом.

«Ми пропрацювали із багатьма людьми 11 років, це хороші майстри і хороші люди. Але у тому ритмі, який ми сьогодні запускаємо, вони не бажають працювати», - зізнається Олена Крігер.

Вона додає, що хоче бачити салон європейським та сучасним, де клієнтів зустрічають та проводжають із посмішкою на обличчі, адміністратори завжди уважні навіть у телефонних розмовах, усі побажання клієнтів – враховані.

«Ми хочемо підняти рівень косметології, відтак зацікавлені у хороших професіоналах. Ані маски для обличчя, ані чистки не дають того ефекту, який жінка хоче мати після 35 років. Тому професіонали на вагу золота сьогодні», - каже Олена.

Процес змін у салоні краси «Імперія» вже розпочався. Чітких часових рамок, в які треба провести зміни, власники не ставлять: кажуть, що з нинішніми реаліями важко зупинятись на конкретних датах.

«Салон має працювати як годинник. Люди приходять за якістю, вони її мають отримати. Сьогодні ми шукаємо людей, які готові працювати за новими правилами, які готові вчитись і змінювати щось у своєму житті. Хочеться, щоб це були професіонали. Ми активно працюємо над тим, аби зібрати зіркову хорошу команду фахівців. І зовсім скоро салон краси «Імперія» зміниться кардинально в рамках концепції, яку ми втілюємо», - переконана Олена Крігер.

Олена Крігер розповідає про нову концепцію розвитку салону "Імперія"

http://www.1.zt.ua/themes/misto/gra-za-novimi-pravilami-chomu-zminyuyetsya-salon-krasi-imperiya.html

Вход