Допомога при народженні дитини в 2012 році

У цьому році державна допомога при народженні дитини істотно збільшиться. Ці кошти закладені в Держбюджеті – 2012. Як відомо, розмір допомоги, а також соціальні виплати на дітей залежать від прожиткового мінімуму, який протягом цього року зростатиме п'ять разів.

Відповідно стільки само разів виплачуватимуться кошти сім'ям з дітьми та малозабезпеченим родинам у збільшених розмірах.

Допомога при народженні немовляти призначається матері або одному з батьків чи опікуну, який постійно проживає з дитиною. Звісно , до органів соціального захисту населення за місцем проживання треба подати заяву і пакет відповідних документів.

З робити це потрібно не пізніше 12 календарних місяців після народження дитини. Адже зволікання може призвести до того, що допомогу не призначать.

Розмір виплати родині залежатиме від того, яка за рахунком дитина народилася та в якому місяці. Приміром, при народженні дитини у січні 2012 року родина отримує 26 790 грн. Проте одноразова виплата становитиме у січні 8 930 гривень, а решта допомоги виплачуватиметься протягом 2 років по 744,17 грн. щомісяця.

Вход