Колишньому посадовцю оборонного підприємства повідомлено про підозру у службовій недбалості

За процесуального керівництва військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону повідомлено про підозру колишньому директору одного з державних підприємств у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Об этом сообщает Преступная Россия

За даними слідства, посадовець під час приймання товарно-матеріальних цінностей – складових елементів системи опалення для адміністративного приміщення, не забезпечив належний бухгалтерський облік цього товару, його зберігання та охорону, а також не здійснив контроль з перевірки його наявності, що призвело до виникнення нестачі майна та спричинення державі 330 тис грн шкоди.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює Слідче управління Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/kolyshnomu-posadovczyu-oboronnogo-pidpryyemstva-povidomleno-pro-pidozru-u-sluzhbovij-nedbalosti/”