Нардеп Артем Культенко стал фактическим хозяином Черкаской области

Транспортную систему Украины ждут серьезные шатания. На 51-м месте в партийном списке Слуги Народа, а значит, и деупататом, оказался Артем Культенко. С транспортом его связывает то, что он является сооснователем и руководителем общественной организации "Союз инвесторов транспортной инфраструктуры Киева". Также он значится сооснователем и бывшим гендиректором компании "Кёртис груп", к видам деятельности которой относится транспортная обработка грузов.

Соседом Культенко по списку стал Олег Марусяк - руководитель двух частных фирм "Каретный двор" и "Гаразд", сфера их деятельности - грузовой автотранспорт. Та же сфера деятельности и у ООО "Прометей-Газ 1", сооснователь и финдиректор которого, Павел Халимон - на 55-м месте в списке партии-победительницы.

Культенко Артем – заместитель председателя Комитета Верховной Рады Украины по вопросам Регламента, депутатской этики и организации работы Верховной Рады Украины, на момент баллотирования безработный. Является соучредителем и руководителем ОО “Союз инвесторов транспортной инфраструктуры Киева”, а также соучредителем ООО “Будмашсервис”.

Голову Черкаської ОДА "розмінюють" на представника відомої бізнес-імперії

Голову Черкаської ОДА "розмінюють" на представника відомої бізнес-імперіїГолова Черкаської ОДА Ігор Шевченко різікує дива своєріднім рекордсменом, Аджея Вже з’явилась інформація про его імовірну швидку відставку. Нібіто, Вже й заява написана. Тож виходом, что ВІН Із 30 липня до сегодня покерував області Всього неповна три місяці.

І, хоч сам Шевченко Цю інформацію спростовує, по претендентів зайнятості его ще теплі крісло не вимагає далеко ходити, бо це — его Нещодавно призначення перший заступник Борис Лебедцов. Тім более, что после відставкі голови ОДА самє его перший заступник має виконувати обов’язки губернатора. А если згадаті, что Кабмін призначила Лебедцова даже после того, як сам же перед ЦІМ забракував, можна здогадатісь, что мова идет про непростого Чоловіка.

Як пише на життя без странице у «Фейсбук» лідер «Нацкорпусу» Черкащини Дмитро Кухарчук, на подібні посади в ОДА входив не працювати на благо області, а «вірішуваті питання», и ЦІМ Стрімкий Злет Лебедцова можна легко поясніті — потрібна людина для потрібніх людей. А Шевченко не настолько «в темі» всех обласних закулісніх розкладів, щоб буті «ефективного».

«Борис Лебедцов — особа дуже цікава та неоднозначна, зі« шлейфом »регіонала та скандальними кураторами», — отмечает Кухарчук.

А далі допісувач Аналізує, хто ж став тім «ліфтом» для Лебедцова, Який так Швидко піднімає его на гребінь Черкаського політікуму.

«У 2013 году наш« герой »прославівся як політична тушка, злівшісь під Партію Регіонів з тодішнімі колегами по« Фронту Змін »у Черкаській міській раді. За годину депутатства прославівся типів «регіоналівською» поведінкою та світоглядом, виступали проти перейменування вулиці Енгельса на Чорновола. До слова, чи не зраджуючі своєму проросійському світогляду, даже ставши героєм скандалу в обласній раді у 2017 году, коли во время виступа относительно Дачі Андреєва НЕ перейшов Із російської мови на українську и побивши через це Із «Свободівцем» Юрієм Ботнару », — нагадує Кухарчук.

Дача Андреєва — колишня резиденція радянського партійного керівніцтва за кілька кроків від Дніпра у Соснівці перебуває на балансі комунального підприємства Черкаської обласної ради «Готельний комплекс Дніпро». Ее Неодноразово віставлялі на аукціон, намагаючися продати. Такоже з’являлись Ідеї збудуваті на тому майданчик великий житловий комплекс. Певний час в.о. директора цього КП БУВ и Борис Лебедцов.

«Фігуру Лебедцова пов’язують Одразу з кількома дуже гучнімі прізвіщамі, дізнавшісь про Які, становится зрозуміло, навіщо последнего крісло первого заступника голови ОДА. По-перше, Лебедцова назівають дуже близьким до екс-губернатора від БПП Юрія Ткаченка, Який, пішовші з посади, що не может відпустіті важелі впліву в області. «Своя людина» в ОДА — Найкраще решение для Ткаченка. Особливо если через Цю людину можна вірішуваті бізнесові питання », — стверджує Дмитро Кухарчук.

З других же джерел відомо, что Борис Лебедцов є не просто близьким до Ткаченка, ВІН є членом его родини.

«Артем Культенко, — назіває ще одне имя Кухарчук. — Новоспеченій нардеп від «Слуги Народу», которого в Деяк колах назівають «Київським мафіозі» та головного покровителем Бориса Лебедцова. Последнего Культенко бачіть у кріслі очільніка Черкаської області та усіляко просуває Цю ідею за Закритого акціонерного дверіма високих кабінетів. Пов’язує ціх двох персонажів ще й Спільний бізнес — транспортна компанія «Кьортіс-груп». Культенко відомій у Києві «покровитель» незаконних МАФів, людина Заможне та з сумнівнім минулим », — додає допісувач.

«Вочевідь, на новій посаді Лебедцов планирует продовжіті делать, что вміє чи не Найкраще — розпоряджатісь цінними ресурсами області з користи. «З користуюсь», щоправда, не для Звичайний жителей міста, а для своих покровітелів. Вочевідь, Черкащину чекає Справжня ера земельних та бюджетних махінаторів », — пріпускає нацкорпусівець.

І Архів НАЙГОЛОВНІШЕ: інсайдерські джерела часто говорять про розбіжності у подивиться нового очільніка області и его первого зама.

Зокрема джерела ТРК "Антена" стверджують, что Ігор Шевченко Повністю усунутій від Прийняття будь-якіх кадрових РІШЕНЬ.

«Головна мета місцевіх бізнес-еліт — встановлення полного політічного контролю над областю, коли зовнішньо інтелігентні люди у Владніл кріслах насправді представлятімуть Захоплення корумпованіх агробаронів. Цікаво, а в офісі президента Зеленського знають про це? І чи Бача, что поневоле Вже дали зелене світло на цьом шляху? »- йдет у Публікації видання.

«Антена» такоже нагадує, что Черкащина негативно вірізняється від других областей країни самє поганими дорогами, високим рівнем Корупції, абсолютно бездіяльнімі поліцією та прокуратурою, что НЕ здатні Завершити Розслідування розпочатіх за часів Порошенка справ. Жодна Розкрити замовності убийства, жодної крапки у нізці гучніх корупційніх справ, де фігурувалі колішні посадовці області, хоча информации в тих самих ЗМІ Було дуже много.

І цею статус кво Владні «еліти» області спробують Зберегти и надалі. А для цього нужно знову зайнятості ключові посади, Які довелося Залишити после перемоги Зеленського.