Президент Європарламенту хоче особисто вручити Сенцову премію Сахарова

Президент Європейського парламенту Давид-Марія Сассоли — Президент Європарламенту хоче особисто вручити Сенцову премію Сахарова
Президент Європейського парламенту Давид-Марія Сассоли
Сассоли зазначив, що Сенцов гідно протистояв несправедливості і захищав демократію і права людини Об этом сообщает obyav.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент Європейського парламенту Давид-Марія Сассоли радий звільненню українського режисера Олега Сенцова і чекає можливості особисто вручити йому премію Сахарова.


Про це Сассоли написав на своїй сторінці в Twitter.


«З полегшенням і глибокою радістю я дізнався сьогодні про звільнення українського режисера Олега Сенцова. Він гідно протистояв несправедливості і захищав демократію і права людини. Я з нетерпінням чекаю можливості вручити йому парламентську премію Сахарова найближчим часом», — заявив він.


Сассоли зазначив, що Сенцов гідно протистояв несправедливості і захищав демократію і права людини.


Нагадаємо, Сенцова запросили до Європарламенту для нагородження премією Сахарова.


Як повідомлялось, у суботу, 7 вересня, між Україною та Росією відбувся обмін у форматі 35 на 35. До України повернулися 11 незаконно засуджених у Росії співгромадян та 24 моряків, яких Росія захопила в районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.


Тим часом до Москви прибуло 35 осіб: 32 чоловіки і три жінки.


Як відомо, Сенцов радий звільненню з ув’язнення в Росії і сподівається таку саму участь всіх інших утримуваних в РФ і ОРДЛО співгромадян.


Також у суботу ввечері президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним на тлі повернення політв’язнів Кремля до України.


Читайте також:
  • Обмін полоненими: Хто повернувся в Україну і кого передали Росії – списки
  • Нерівноцінно, дорого, відчайдушно. Як різні країни звільняють своїх громадян з полону


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/prezident-jevroparlamentu-hoche-osobisto-vruchiti-sencovu-premiyu-saharova-623525.html”

Вход