У Києві пройде акція на підтримку засудженого в Криму Балуха в день його народження

У Києві пройде акція на підтримку засудженого в Криму Балуха в день його народження Об этом сообщает newspravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

У день народження засудженого в анексованому Криму українського активіста Володимира Балуха 8 лютого активісти Кримської правозахисної групи проведуть у Києві акцію «Свободу Володимиру Балуху». «Збираємося о 12:00 на майдані Незалежності в Києві біля Монумента Незалежності (колона в центрі площі).

У день народження засудженого в анексованому Криму українського активіста Володимира Балуха 8 лютого активісти Кримської правозахисної групи проведуть у Києві акцію «Свободу Володимиру Балуху».

«Збираємося о 12:00 на майдані Незалежності в Києві біля Монумента Незалежності (колона в центрі площі). Приходьте і підтримайте Володимира, який вже третій день народження зустрічає в російському полоні. На акції всі охочі можуть написати листи Володимирові, які будуть йому передані», – повідомляють організатори.

«Кримська правозахисна група» 28 січня повідомляла, що підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відмовив захисту Балуха в перерахунку терміну покарання.

На думку захисту, Балухові неправильно врахували час, проведений у СІЗО і під домашнім арештом, і тому загальний строк покарання за обома винесеними йому вироками має бути меншим.

Балух. 5 років тюрми – відео Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Балух. 5 років тюрми – відео Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px Поділитися на Facebook Поділитися у Twitter The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 5,3MB 360p | 6,6MB 720p | 15,5MB 1080p | 29,8MB 25 січня підконтрольний Росії Керченський міський суд відмовив українському активісту Володимиру Балуху в умовно-достроковому звільненні.

Балух упродовж кількох місяців у 2018 році голодував на знак протесту проти несправедливого ув’язнення.

ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Володимир Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок. Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України на подвір’ї його будинку.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/U_Kievi_proide_aktsiya_na_pidtrimku_zasudzhenogo_v_Krimu_Baluha_v_den_iogo_narodzhennya_373288.html”

Вход