Царьов розповів, чому терористи відмовились від “Новоросії” і створили “Союз народних республік”

У Луганську 25 червня було створено так званий Союз народних республік (СНР), до складу якого ввійшли самопроголошені Луганська і Донецька народні республіки, тимчасову раду якого очолив оголошений у розшук Генеральною прокуратурою Олег Царьов.Як повідомляє сайт самопроголошеної «ЛНР», про це розповів Царьов на прес-конференції в Луганську.За словами Олега Царьова, він і ще 5 керівників «ЛНР» і «ДНР» ввійшли до тимчасової ради так званого самопроголошеного Союзу народних республік.

«Рада Союзу народних республік (Болотов, Карякін, Царьов, Губарєв, Пушилін і Бородай) розробила проект Конституції. Тут 20 статей. Необхідно створити Парламент Союзу народних республік. Він формується так: третина – з представників обох республік, решта – з депутатів місцевих рад, трудових колективів підприємств, установ та інших організацій. Парламент складається із 60 депутатів: 30 депутатів – від Донецького парламенту і 30 – від Луганського», – відзначив Царьов.

Читайте також. Лідери терористів висунули Києву ультиматум: хочуть грошей та визнання “народних республік”

Він додав, що Союз розширюватиметься.

«Нам дуже подобається назва Новоросія, але вона дуже велика для двох республік. Коли до нас приєднаються інші регіони південного сходу, то Союз народних республік, можливо, повернеться до цієї назви», – сказав Олег Царьов.

Царьов також не виключає можливості мирних переговорів з київською владою.

Читайте також.  Як у Донецьку про припинення вогню домовлялись (Відео, Фото)

«На жодні компроміси з київською владою ми не йшли, і переговори ні до чого особливого не привели. Перемир’я не витримується, але ми сподіваємося, що вдасться вийти на переговори, аби термін перемир’я було продовжено. Але винятково на умовах, яких хоче народ “ЛНР” і “ДНР”, аби наші інтереси ніде не постраждали», – відзначив керівник “СНР”.

Царьов також повідомив, що нині складне фінансове становище і в “ЛНР”, і в “ДНР”, тому потрібно створювати Нацбанк.

«Казначейство не працює, тому потрібно створювати Національний банк і брати управління на себе. Нацбанк краще робити спільний для двох республік. У бюджеті України скоро грошей не буде взагалі. Не платитимуться насамперед гроші в “ДНР” і “ЛНР” з Києва. Тому ми поспішаємо із створенням Нацбанку, аби всі гроші залишалися у нас. Ми запустимо всі бюджетоутворюючі підприємства, і їх податків вистачить для пенсій і соцвиплат. А комунальні послуги залишаються тут», – відзначив розшукуваний ГПУ Царьов.

Читайте також. “Луганська народна республіка” ратифікували конституцію “Союзу народних республік” (Фото)

Він додав, що в першу чергу, Союз вирішуватиме питання економіки, митні завдання, податкові, єдиної оборонної промисловості.

УНІАН. Джерело відео – сайт “ЛНР”.

http://7days-ua.com/news/tsarov-rozpoviv-chomu-terorysty-vidmovylys-vid-novorosiji-i-stvoryly-soyuz-narodnyh-respublik-video/

Вход