11.02.2016 09:10

У Полтаві учасників АТО та волонтерів нагородили орденами «Народний Герой України»

  • и «Народний Герой України»
 
У Полтаві учасників АТО та волонтерів нагородили орденами «Народний Герой України»
 
09:1111.02.20167
У Полтаві учасників АТО та волонтерів нагородили орденами «Народний Герой України» (фото)
Фото Igor Kiianchuk/www.facebook.com/

Полтавчанка, ты тупая дура. люди жизнью рискуют, гибнут пока ты сидишь дома сериальчики смотришь. то тебе в лицо плюнуть надо, и не только плюнуть!

Все комментарии (7 )

В Полтавському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбулося урочисте нагородження учасників АТО та волонтерів орденом «Народний Герой України». Його на Полтавщині отримали 16 осіб. 

"Якщо народ має право годувати, одягати та лікувати армію, то ми маємо право і її нагороджувати, – каже Андрій Боєчко, один із ініціаторів нагороди. – Чим відрізняємося від державних та решти нагород? Ми нагороджуємо лише тих, хто заслужив. Нагороду не можна купити. Нагороду не можна продати. Народ вибирає своїх героїв, вибирає, кого нагородити, і визначає, де нагородити. Жодного чиновника, штабіста і взагалі того, хто був далекий від війни, від допомоги ми не нагородимо". 

Заснували цей орден на початку 2015 року журналіст та волонтер Андрій Боєчко та ювелір Дмитро Щербаков. Його можуть отримати бійці, волонтери, медики, журналісти, громадські та політичні діячі, що внесли вагомий вклад у боротьбу з ворогом на сході.

Люди надсилають історії людей, яких вони вважають героями, і з цих листів обирають тих, кому варто присвоїти звання «Народний Герой України». Нагороджують і загиблих – за них орден отримують родичі. 

Виглядає нагорода як меч, покладений на тризуб з жовтою-блакитною або чорно-червоною колодкою. Колір колодки залежить від того, хто її отримує: у бійців вона червоно-чорна, а у цивільних – жовто-блакитна. Самі підвіски виготовлені зі срібла. Для їх виготовлення використовують срібло, яке пересилають люди з усього світу. Крім цього, Андрій Боєчко, який займався колекціонуванням антикваріату, віддав на переплавлення велику частину своєї колекції. Є у нагородах навіть метал зі срібної медалі чемпіона Європи – боксера В’ячеслава Узєлкова.

 
  http://www.0532.ua/article/1118728
Прочитано 1246 раз
Другие материалы в этой категории: « Полтавський депутат збирається йти в АТО
Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Вход